Магазин товарів для манікюру: Який декор для нігтів можна придбати у Dreamy Nails?

У нашому асортименті дійсно чималий вибір різноманітних аксесуарів та прикрас для створення стильних і сучасних дизайнів. Весь декор для нігтів ми виготовляємо самостійно, тому впевнені у його якості на 100%! Залиште клопіткий і довготривалий художній розпис від руки, адже можна заощадити час і створити розкішні дизайни за лічені хвилини!

У наявності магазину все для дизайну нігтів, купити пропонуємо наступне:

  • Слайдери на білій підкладці тощо.
  • Різні додаткові прикраси для декору нігтів на руках і ніжках — металізовані стрічки, силіконові наліпки, фігурна фольга, “бите скло” та ще безліч корисних і красивих дрібничок!

Наш інтернет-магазин вже багато років у цій індустрії, тому знає точно, що у тренді, які дизайни популярні найбільше. Запрошуємо оглянути наші нові надходження і зробити замовлення вже зараз!

Пераваги

Величезний асортимент від Dreamy Nails догодить кожній панянці, допоможе майстрові створювати оригінальні та стильні дизайни!

Відмінна якість від українського виробника!

Доступні ціни та знижки оптовим закупівельникам!

Швидке доставлення “Новою Поштою” + доставка за кордон!
Зручна 100% оплата на карту!

SILIKON-15
18.00 грн
SILIKON-14
18.00 грн
SILIKON-11
18.00 грн
SILIKON-10
18.00 грн
SILIKON-8
18.00 грн
SILIKON-7
18.00 грн
SILIKON-5
18.00 грн
SILIKON-4
18.00 грн
SILIKON-3
18.00 грн
SILIKON-2
18.00 грн

Чому саме наш магазин товарів для нігтів Dreamy Nails?

Наша продукція буде корисною не лише жінкам і дівчатам, що дбають про доглянутість своїх ручок, але також власникам салонів краси, майстрам нігтьового сервісу тощо. Всі матеріали для дизайну нігтів ми виготовляємо на власному виробництві, для цього використовуємо інноваційні технології та сучасне професійне обладнання. Для нас важливо, щоб продукція була не лише якісною, але й доступною за ціною, тому ми постійно слідкуємо за цим.

Наш магазин товарів для нігтів працює у Харкові, тут же розташоване виробництво, але наші представництва є у багатьох містах України — від Києва і Полтави до Чернівців та Одеси! 

Купити все для дизайну нігтів за оптовими цінами можливо після реєстрації на сайті. Приємних покупок!

Зворотній зв'язок
Читати далі
Блог
×