Матеріали для дизайну нігтів від Dream Nails. Огляд асортименту

Нейл-арт - це далеко не нове явище в манікюрній індустрії, але тим не менш він до цих пір залишається в тренді. Декор для нігтів допомагає урізноманітнити манікюр, зробити його оригінальнішим, яскравішим, красивішим, святковішим. А величезна кількість різноманітних матеріалів для манікюру дозволяють майстрам проявити свою фантазію на повну. Магазин Дрім Нейлс пропонує різноманітний декор для нігтів оптом за доступними цінами. А якість і великий асортимент продукції приємно вас здивує.

 

Купити оптом декор для нігтів. Який дизайн вибрати?

 

 

Наша компанія - виробник найбільш трендових і сучасних матеріалів для нігтів, багато з яких були придумані саме нами.

Що можна знайти в каталозі інтернет-магазину Дрім Нейлс?

1. Слайдери. Це тонка еластична плівка для декору нігтів, яку за допомогою води знімають з паперового носія і переносять на нігті. 

У нас можна такий слайдер купити Україна:

напівпрозорі;

з білою підкладкою;

фольговані;

3д-слайдери;

комбіновані з фольгою;

білі;

супереластичні на непрозорій основі.

А також інший різноманітний слайдер-дизайн ви можете замовити в магазині Дрім Нейлс.

2. 3D-слайдери, або 3д наклейки на нігті. Унікальний вид дизайну, розроблений кілька років тому нашою компанією, який користується великим успіхом і популярністю. Технологія нанесення у 3d слайдер дизайн така ж, як і в звичайних слайдерів. Але після покриття фінішем, малюнок залишається об'ємним. При чому при носінні він дуже зручний, а ось погляди точно буде притягувати. Купити наклейки на нігті вигідно саме у нас.

3. Дзеркальні наклейки для манікюру. Самоклейна дзеркальна (хромована) плівка. Є гліттерна і дзеркальна.

4. Інший вид декору для нігтів: гнучкі металізовані стрічки, фігурна фольга для лиття, силіконові наклейки на нігті, фольга бите скло, а також фотофони для манікюру.

 

Де купити декор для нігтів оптом Україна?

 

Матеріали для манікюру оптом є в інтернет-магазині Dream Nails. Чому вигідно купувати декор оптом для манікюру саме у нашої компанії:

  1. Великий вибір сучасних дизайнів і їх різновидів.
  2. Постійне оновлення і розширення каталогів.
  3. Інноваційні технології, із застосуванням нового власного обладнання для виробництва.
  4. Краще співвідношення ціни і якості.
  5. Гнучка система знижок, яка не має аналогів.
  6. Досвід роботи на ринку нейл-індустрії - 10 років.

Ми цінуємо наших клієнтів, тому готові вислухати кожного, піти на зустріч, знайти розумні компроміси для обопільної плідної співпраці.

Техніка дизайну нігтів нашим декором дає майстрам можливість, без особливих навичок і зусиль, великих капіталовкладень в дорогі матеріали, виконати трендовий, оригінальний, красивий, а головне, якісний манікюр.

×